Profesjonalne wybielanie nakładkowe, które możesz przeprowadzić w domu!

Co to jest BlancOne® HOME?

BlancOne®  HOME to doskonały wybór dla osób, które chcą osiągnąć najlepsze rezultaty i uzyskać bielszy uśmiech w warunkach domowych.

Dzięki dwuskładnikowej formule preparatu uzyskasz zauważalną poprawę odcienia bieli, przy szybszym zastosowaniu niż w przypadku tradycyjnych systemów, bez odwodnienia szkliwa i bez podrażnienia błon śluzowych.

Zalety preparatu BlancOne® HOME:

  • wygodny i prosty sposób aplikowania żelu
  • dyskretne wybielanie w domowym zaciszu
  • sam(a) wybierasz czy kuracja wybielająca ma trwać 1 czy 2 tygodnie
  • efekt zależny od czasu noszenia nakładek
 

Wybiela zęby, chroni dziąsła, wzmacnia szkliwo. Oprócz wybielania zębów, żel BlancOne Home, dzięki zawartości kwasu hialuronowego, tworzy barierę, która odżywia i chroni dziąsła, a mikronizowany hydroksyapatyt wiąże się ze szkliwem naprawiając go i wzmacniając.

Zabieg BlancOne® Home obejmuje użycie odpowiednio dopasowanych nakładek, które dostarczy stomatolog wraz z żelem wybielającym.
Dzięki BlancOne® Home możesz zdecydować, kiedy chcesz przeprowadzić wybielanie: BlancOne® Home DAY (nadtlenek karbamidu 16%) pozwala poprawić biel zębów w ciągu dnia. Wymaga to noszenia nakładek przez 2-3h dziennie. BlancOne® Home NIGHT (nadtlenek karbamidu 10%) zapewni zębom doskonałą biel w nocy podczas snu.

BlancOne® Home to zabieg wyjątkowo elastyczny. Można go wykonać jako samodzielny zabieg, który zaledwie w ciągu 2 tygodni poprawi biel zębów do 7 odcieni w warunkach domowych, lub połączyć go z jednym z naszych zabiegów w gabinecie, zapewniając tym samym natychmiastowy efekt i długotrwałe rezultaty.
Ponadto, po odebraniu dopasowanych nakładek możesz łatwo i w komfortowy sposób powtórzyć zabieg, aby Twój uśmiech był zawsze piękny!

Opakowanie zawiera zestawy wybielające dla 8 pacjentów / jeden tydzień terapii.
Wymaga wykonania indywidualnych nakładek do wybielania.

POTRÓJNE DZIAŁANIE: Wybiela zęby, chroni dziąsła, wzmacnia szkliwo

Zapraszamy do kontaktu


➜ MASZ PYTANIA?
➜ CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

➜ UMÓWIĆ SIĘ NA PREZENTACJĘ W GABINECIE?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!